previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Telocvičnička

Hernička trochu inak

Potrebujete s dieťaťom cvičiť, ale nedarí sa Vám v skupine? Chodíte cvičiť v skupine, no chceli by ste viac a hľadáte niečo iné? Je zlé počasie a chcete sa s cvrčkom zabaviť v herničke zdravo a zábavne? Pozývame Vás k nám do našej „TELOCVIČNIČKY“.

Táto hernička je súčasťou program Klubu Stonôžka. Klub Stonôžka je otvorený od 9:00 do 11:30. Cena vstupu z permanetky je za celý 2,5 hodinový pobyt v klube.

Bude Vám k dispozícii naša malá hernička (klasické hračky), no najmä tá telocvičňová časť, kde bude aj služba, ktorá Vám poradí ako sa hrať (cvičiť) s dieťaťom. Budú k dispozícii fitlopty, overbally, senzomotorické chodníčky, balančné pomôcky, naša skvelá VAWA Balance Board, Piklerovej triangel, molitanové zostavy... Pomôžeme Vám dieťa motivovať k pohybu, vymyslíme hry, často je súčasťou programu aj kreatívna dielnička.

TELOCVIČNIČKA bude obmedzená kapacitne na 6 detí, aby to naozaj bolo pokojné a užitočné hranie, preto je vhodné si zarezervovať miesto minimálne deň dopredu a ak sa rozhodnete navšíviť nás hneď a zaraz, poprosíme telefonicky overiť dostupnosť.

Kontakt: 0910 959563, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Veková skupina: 0-3 roky
Veľkosť skupiny: 6 detí
Cena 2,5hod.: permanentka 3 vstupy              27€
  permanentka 6 vstupov            45€
  permanentka 10 vstupov          70€
  jednorázový vstup                        10€
Termíny: piatok 9:00 - 11:30